Obtížný, bodavý hmyz - a jeho LIKVIDACE

Obtěžují vás vosy nebo sršně? Máte podezření, že se vosí hnízdo nachází někde v nepřístupném prostoru a létající hmyz vás neustále obtěžuje?

Jsme schopni vám pomoci a zajistit likvidaci tohoto obtížného hmyzu. Obraťte se na náš profesionální tým!

Pokud máte potíže s bodavým hmyzem, je možné řešit po domluvě výjezd a likvidaci hnízda do hodiny od nahlášení. TAKOVÉTO A URGENTNÍ ZÁSAHY JSME SCHOPNI PROVÁDĚT S PŘÍPLATKEM I O VÍKENDECH A SVÁTCÍCH.

Metod je vícero. Jednak jsem schopni hnízda přímo mechanicky odstranit (jsou-li přímo dostupná, nebo pokud majitel stavby souhlasí s částečným rozebráním konstrukce tak, abychom byli schopni hnízdo z dutiny vybrat). Druhá metoda se používá v tom případě, pokud vosy nalézají úzkými otvory a rozebrání konstrukce by bylo neekonomické vzhledem k ceně zásahu. V takovém případě jsme schopni pomocí speciálních aplikačních technik účinně dopravit insekticidní přípravky (přípravky proti hmyzu) do nálezových cest, které hmyz používá, aby se dostal k hnízdu. GARANTUJEME ÚSPĚŠNOST ZÁSAHU!

Maximální dostupná výška pro provedení zásahu je za pomocí žebříku 8 metrů. Po prohlídce na místě výskytu však může být rozhodnuto  o možnosti provést zásah pomocí lezecké techniky. V nejednom případě jsme však po konzultaci s klientem došli k závěru, že jedinou možností pro provedení zásahu bude povolání automobilové plošiny. SLOŽITÁ ŘEŠENÍ JSOU PRO NÁS VÝZVOU!

PSALI O NÁS: na www.idnes.cz -  Jak na vosy (hypertextový odkaz)

Nezkoušejte to sami - naši pracovníci jsou na zásah vždy profesionálně připraveni a vybaveni!


Vosí hnízdo na půdě Vosí hnízdo na půdě
Vosí hnízdo v meziprostoru střechy Vosí hnízdo v meziprostoru střechy
Aplikace insekticidu do nálezového otvoru Aplikace insekticidu do nálezového otvoru
Rozebírání konstrukce Rozebírání konstrukce